Otázky a odpovědi

Jakou vybrat mozaiku?

Kteroukoliv, která se Vám líbí a která bude harmonicky zapadat do Všeho interiéru, bazénu, sauny atd. Všechny varianty naší mozaiky Vám budou garantovaně dělat radost dlouhá desetiletí. Navštivte stránky: kolekce a barevná paleta, možná zde naleznete nápovědu.

Jsou nějaké analogy série Elit vyrobené v Číně? Nebo v jiných zemích…

Takové analogy existují. Ale výrobky s použitím lakových barev se prakticky nevyváží z Číny. Hlavní příčinou je vysoká cena, která není konkurenceschopná v Evropě. Technologie nanášení lakových barev neumožňuje použití automatizované výroby – toto je jeden z hlavních důvodů vysoké ceny.

Jaký je rozdíl mezi tloušťkami skla 4mm nebo 6mm?

Hloubka! Hloubka vnímání! Hloubka barvy! Hloubka světla!

Individuální objednávka – mohu si objednat vše co se mi zamane!!!???

Bohužel všechno ne. Přejeme si splnit všechna Vaše přání, ale omezují nás naše možnosti. Částečně jsou naše možnosti uvedeny na webových stránkách.

Máme možnost:

– navolit barvu k Vašemu obrazci;

– poradit se s Vámi jak by měl vypadat design makety mozaiky;

– a… vyhotovit Vaše přání!

Kde se nesmí používat Vaše produkce?

Všechna naše produkce má absolutně hladký a lesklý povrch. Proto ve fázi návrhu designu na to pamatujte a z bezpečnostních důvodů ji nepoužívejte:

– jako obklad podlahy v místech kde je zvýšená vlhkost;

– jako obklad dna bazénu a schůdků.

Listelu lze ve výše uvedených případech použít maximálně v počtu dvou pruhů.

Opravdu neobtěžujete své klienty voláním a zprávami s nabídkami..., jak sami slibujete na svých webových stránkách?

Opravdu neobtěžujeme. Jediné o co bychom Vás chtěli poprosit je foto Vašeho interiéru po instalaci našich výrobků. Předem děkujeme.

Odstraňujete špatné recenze?

Každá recenze je pro nás nesmírně důležitá, to se týká také i recenzí negativních. Negativní recenze neodstraňujeme a vždy je komentujeme. Z každé negativní recenze se vždy poučíme, abychom případné chyby v budoucnu neopakovali.

Jak dlouho trvá splnění zakázky, jak obyčejné, tak i individuální?

V případě, že na skladě v Praze nejsou potřebné výrobky, které si klient objednal. Doba splnění zakázky (po konečném odsouhlasení objednávky) zpravidla nepřekračuje dva týdny. Stejná doba vyřízení platí i pro individuální objednávku. Přesněji – v průběhu 14 dní se zboží dostaví na sklad v Praze.

Doprava zboží po České Republike je zcela zdarma!

Dáme také montážní lepidlo jako dárek.