Platba a doparava

Doprava po České Republice.

Doprava zboží po České Republike je zcela zdarma.

S předstihem se s Vámi spojí představitel dopravní společnosti a sdělí Vám informace ohledně času doručení zboží. Mějte na vědomí, že pokud nebudete moci přijmout zboží ve sděleném termínu, budou vám účtovány náklady za opětovnou dovážku zboží.

Dúležité:

Při obdržení zboží zkontrolujte zda není poškozená ochranná páska či krabice a přepočítejte si obdržené zboží. Při manipulaci se zbožím, mějte na vědomí, že zboží může být připevněno k paletě. Pokud objevíte jakékoliv nedostatky, nebo známky poškození v důsledku chybného zacházení se zásilkou během jeho převozu k místu určení či úmyslného poškození, oznamte to řidiči před vyplněním dodacích dokladů. Pokud je zásilka poškozená, trvejte na vyplnění reklamačního protokolu.

Rádi Vám pomůžeme s obdržením zboží.

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 608 044 057.

Výpočet konečné ceny dopravy do jiných států se provádí až po předběžném potvrzení objednávky.

Způsoby platby:

  • V hotovosti (na dobírku) – při platbě na dobírku zaplatíte za zboží dopravci při převzetí zboží.
  • Bankovním převodem (předem na účet) – celkovou cenu zboží je nutné uhradit před dodáním zboží. Na základě vaší objednávky vám zašleme zálohovou fakturu.

Při Objednávce na míru je nutné zaplatit zálohu ve výši 30% od celkové ceny zboží včetně DPH. Zbylá suma je splatná před dodáním zboží.

Doprava zboží po České Republike je zcela zdarma!

Dáme také montážní lepidlo jako dárek.